Close

Evimdehobi Puan Kazan Uygulaması başladı.

  • Evimdehobi müşterilerine özel puan uygulaması başladı. Sitemizden yapacağınız her 100TL alışveriş için 100 puan kazanmış olacaksınız.
  • Alışverişi tamamladıktan sonra, siparişinizin hazırlanma aşamasında puanınız hesabınıza yüklenecektir.
  • Kazandığınız puanı indirim kuponu haline çevirebilir, bir sonra ki siparişte aktif olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • 100 puan kazanan müşterilerimiz, yapacağı alışverişlerde 5TL indirim kuponu hakkı kazanacaktır.
  • Sipariş iptalinde kazandığınız puan iptal olacaktır.
  • Puan kazanmak için üyelik şartı mecburidir.
  • Kazandığınız puanları indirim kuponuna çevirdikten sonra, sepet sonu ödeme bölümünde görebilir, tıkladığınız anda indirimden yararlanabilirsiniz.

+Puan/Puanları hesabıma nasıl yüklerim?-Yapılan alışveriş tutarına göre kazanılan puan/puanları "sipariş hazırlanıyor" aşamasında evimdehobi.com hesabına otomatik olarak yüklenir.

+Hesabıma yüklenen puanı hemen kullanabilir miyim?
-Hesaba yüklenen puanlar kullanıma hazır değildir. Üye girişi yaptıktan sonra "Hesabım" (isminizin yazılı olduğu alan) sayfasından “Hediye Puanlarım” butonuna tıklayarak puan tutarınızı görebilirsiniz. "Puanlarımı indirim kuponuna dönüştür" seçeneğine tıklayarak indirim kuponunuzu oluşturabilirsiniz. Kuponunuzun 30 gün içerisinde kullanılması gerekmektedir.

+Hesabıma yüklenen kuponların hepsini kullanabilir miyim?
-Üyeler, her alışverişte hesaplarına yüklenen kuponlardan sadece bir tanesini ödeme aşamasında seçip kullanabilir. Diğer kuponlar hesaptan silinecektir.

+Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim?
-Bir üye, farklı tutarlarda alışveriş yaparak kampanyadan birden fazla kez yararlanabilir.
*Kampanya tüketicilere yöneliktir. Kampanyadan ticari gaye ile yararlanıldığı ve ticari alımların tespiti halinde kupon yüklemesi yapılmayacaktır, yüklenen kuponlar iptal edilecektir.

+Kuponu ne zamana kadar kullanabilirim?
-Kazanılan puanlar, aktif olduktan sonra 365 gün içinde kullanılmalıdır.  Kupon/kuponlar sipariş hazırlanma saatine göre aktif olur ve aktif olma saatinden itibaren 365 gün kullanım süresi vardır.

Puan/Puanları nasıl kullanılır?Close